Blog založen 10 Října 2009by crazy-kika-crazy.blog.cz

Únor 2011

Loučím se s Vámi..

12. února 2011 v 22:25 | Mishell |  Aktuálně
  Je pro mě vážně moc těžké napsat tento článek. Ale vím že to dál nedokážu. Pamatuji si na svůj začátek. Jak jsem se seznámila se skvělou holkou jménem Marika. S touto skvělou dívčinou jsem si založila tento blog. Bez ní bych to nikdy nedokázala a nebyla bych nikdy nevěděla co je to blogování a nikdy bych nepoznala všechny ty skvělé lidi, na kterých mi tolik záleží.
  Blogování mi hodně přidalo ale také vzalo..vzalo mi čas, který se už nedá vrátit. Nebudu si hrát na něco co nejsem. Ze začátku pro mě blog byl radostí, ale po tom co se mi začala zvětšovat návštěvnost jsem začala zjišťovat že můj blog není dokolalý. Začala jsem na sebe tlačit, abych svůj blog udělala dokonalým. Začala jsem dělat komixy, abych si nahnala návštěvníky. Upřímně? Komixy mě nikdy nebavily a vždy, ale opravdu vždy, pro mě byly poviností a ne zábavou. Od té doby se pro mě blog stal poviností.
  Ale budu si pamatovat i to dobré. Jaký byl můj první komix, moje první Sb, svůj první kladný komentář a sousty dalších dobrých věcí, které mi dodávali sílu a energii do dalších článků. Ale blog není to nejdůležitější na světe. Teď už to vím.
  Již asi tři měsíce jsem hru Sims nezapla. Až minulou středu ale to z povinosti, ano komix. Ale že bych si někdy zahrála hru jen tak? Ne protože na to mi nezbýl nikdy čas. Nechci všechno házet na tento blog, na blog který z celého srdce miluji a chci aby mi v srdci zůstal napořád.
  Děkuji všem, co kdy na můj blog přišli. I těm to mi někdy řekli něco, co pro mě nebylo až příliž pěkný ale byl to upřímný názor a ten se cení. Děkuji..
  Možná se ještě někdy vrátím ale spíše ne. Proto sbohem moji věrní přítelé a v dalším životě nashledanou. Budete mi všichni moc chybět. Pokud by mě ještě někdo chtěl navštívit nebo mi něco napsat, tak po kliknutí na srdíčko se ocitnete na mém druhém a teď už jediném blogu.